گروه کارخانجات ابرش در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد خوش درخشید.

گروه کارخانجات ابرش در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد خوش درخشید.

گروه کارخانجات ابرش در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد خوش درخشید.

رونمایی از جدیدترین محصولات ابرش در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد.

۲۹ خرداد لغایت ۱ تیرماه سال جاری (۱۴۰۳) شهر مشهد میزبان بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان، معماری و عمران، صنایع سرمایشی و گرمایشی بود.

هر ساله مشهد میزبان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت ساختمان در شرق کشور است که اجتماع بزرگی ست از صنعتگران عرصه ساختمان و در این میان برندهایی که هریک سهمی از بازار را به خود اختصاص داده اند آخرین دستاوردهای خود را به نمایش میگذارند.

در غرفه ابرش چه خبر بود ؟

امسال گروه کارخانجات ابرش با نگاهی نو و متفاوت چه از نظر طراحی و غرفه‌آرایی و چه از حیث محصولات نوین و چه از منظر استقبال مدیران دولتی و صنعتی، نمایندگان و عامه مردم، در میان تمامی برندهای حاضر در نمایشگاه کاملا متفاوت بود به شکلی که در بعضی از ساعات تمام فضای داخلی غرفه مملو از جمعیت بوده و عده زیادی از بازدید کنندگان در خارج از غرفه برای ورود در انتظار بودند.

ابرش امسال با ارائه محصولات بینظیر خود که انحصارا طراحی و تولید می‌نماید در نمایشگاه حاضر شد و بار دیگر، اقتدار و زیبایی را به نمایش گذاشت.

رونمایی از محصولات جدید!

گروه کارخانجات ابرش در این نمایشگاه از چند مدل محصول جدید در زمینه شیرآلات شامل سری یوکا، سری ورونیکا، سری فلور توکار، و شیرآلات توکار ساخته شده از انواع سنگ‌های طبیعی رونمایی کرد.

طرح محصولات جدید و نحوه ارائه آنها به قدری چشم نواز بود که به گفته بسیاری از طراحان و معماران و حتی مصرف کنندگان که از این نمایشگاه بازدید میکردند بسیار قابل توجه بود چرا که طراحی و ارائه آن به شکلی خاص و برای اولین بار در ایران انجام شد و طیف وسیعی از سلایق را پوشش میداد.

گروه کارخانجات ابرش در این نمایشگاه تلاش کرد تا با حضور کارشناسان خط تولید، طراحان و مدیران ارشد در غرفه بتواند از نزدیک به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد و بار دیگر، مسئولیت پذیری و تعهد را چاشنی خدمت خود نماید.

از نکات برجسته این نمایشگاه، حضور جناب آقایان سید جمال رضوی مدیر عامل و سید جواد رضوی معاونت بازرگانی گروه کارخانجات ابرش بود که از ساعات آغازین تا لحظه اختتامیه در کنار کارشناسان با بازدید کنندگان گفتگو و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

حضور نمایندگان از سراسر کشور در مشهد

گروه کارخانجات ابرش بر این باور است که احترام به مشتری از مهمترین اولویت ها است و لذا با دعوت از نمایندگان خود از سراسر کشور و میزبانی از این عزیزان بار دیگر اثبات کرد که مسئولیت پذیری، احترام به مشتری و تکریم آنها از مهمترین اهداف این گروه است.

نمایندگان در این سفر توانستند از خطوط تولید تمامی محصولات گروه کارخانجات ابرش در بخش های مختلف بازدید و ضمن دریافت پاسخ سوالات خود، با فرآیند تولید محصولات، از نزدیک آشنا شده و حساسیت های تولید را لمس کردند.

دیدار و جلسه با مدیران ارشد، مدیران بازرگانی و فنی از دیگر برنامه های حضور نمایندگان در کارخانه بود.

واحد روابط عمومی گروه کارخانجات ابرش ضمن تشکر از همه بازدید کنندگان بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد، آمادگی دارد تا هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد را دریافت و به مدیران ارشد منتقل نمایند. شما همراهان گرامی نیز میتوانید با شماره ۰۵۱۳۵۳۵ موارد خود را با ما در میان بگذارید.