استفاده از روش‌های نو ارزیابی در جایزه تعالی صنعت پتروشیمی

استفاده از روش‌های نو ارزیابی در جایزه تعالی صنعت پتروشیمی

مهر: به‌نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی مرتضی شاهمیرزایی (شنبه ۱۹ خرداد) در نخستین نشست دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی بیان کرد: جایزه تعالی باید به‌منظور اثربخشی بیشتر در بالابردن میزان بهره‌وری و کیفیت شرکت‌ها از روش‌های نوین در ارزیابی شاخص‌ها و فرایندها استفاده کند.

وی با تأکید بر اینکه در دوره یازدهم جایزه تعالی باید نگاه ویژه‌ای به مشارکت طرح‌های پتروشیمی در فرایندهای ارزیابی کرد افزود: مشارکت طرح‌ها در جایزه تعالی و ارزیابی آن‌ها با شاخص‌های مختلف موجب تحقق اهداف و برنامه‌ریزی‌ها در مسیر ساخت و تکمیل طرح‌های توسعه‌ای در مسیر تکمیل زنجیره ارزش می‌شود.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های جایزه تعالی ارتقای کیفیت و افزایش بهره‌وری کارکنان یک سازمان و شرکت است یادآور شد: ضروری است که متولیان و ارزیابان جایزه تعالی توجه جدی به آموزش و توانمندسازی خود داشته باشند.

شاهمیرزایی گفت: حضور فعال شرکت‌ها در این جایزه افزون بر ارتقای توانمندی مدیران می‌تواند سبب بالارفتن کیفیت و افزایش بهره‌وری کارکنان نیز شود.

نخستین نشست دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور مدیران عامل و نمایندگان طرح‌های پتروشیمی فعال برگزار شد و رئیس و دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گزارش‌هایی از دوره‌های پیشین همچنین نحوه برگزاری یازدهمین دوره این رویداد ارائه کردند.