کارمند اختلاسگر اداره کل بنادر خوزستان به خارج از کشور گریخت

کارمند اختلاسگر اداره کل بنادر خوزستان به خارج از کشور گریخت

مهر: به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان ابوطالب گرایلو روز شنبه بیان کرد: در اجرای سیاست‌های دولت مردمی مبنی بر پیشگیری نظارت و مقابله با فساد و با تلاش و اقدام به موقع اداره حراست مجتمع بندری امام خمینی (ره) اختلاس یکی از کارکنان امور مالی این مجتمع بندری کشف و فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت.

وی اظهارکرد: در اوایل فروردین ماه امسال واحدهای ذی‌ربط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان متوجه سوءاستفاده یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی (ره) مبنی بر برداشت مبالغی از حساب سازمانی شده و بلافاصله با هماهنگی و اقدام به موقع مقام قضائی تمامی اشخاص و افرادی که از طریق این فرد به حساب آنها مبالغی واریز شده بود مورد شناسایی و حساب آنها مسدود شده و مبالغ بازگردانده خواهد شد.

گرایلو گفت: در جریان این برداشت غیرقانونی که در ماه‌های پایانی سال گذشته انجام شده هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان برای دستگیری و بازگرداندن فرد متخلف که به خارج از کشور گریخته همچنان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: تا احقاق تمامی حقوق بیت المال پیگیری پرونده ادامه داشته و برخورد لازم با افراد خاطی احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.