کالاهای مورد نیاز هیات‌های مذهبی ویژه شب‌های قدر تامین است

کالاهای مورد نیاز هیات‌های مذهبی ویژه شب‌های قدر تامین است

مهر: به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران «جبرئیل برادری» افزود: در لیالی قدر و با افزایش تقاضای اقلام اساسی از جمله برنج گوشت قرمز و گوشت مرغ برای استفاده در هیأت‌های عزاداری به‌منظور تأمین نیاز هیأت‌های مذهبی تهران با هماهنگی‌های انجام شده بخشی از نیاز مساجد حسینیه‌ها تکایا و هیأت‌های عزاداری تأمین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اظهار داشت: تاکنون ۱۵۰ تن گوشت مرغ ۳۰۰ تن برنج ۱۰۰ تن شکر و گوشت قرمز منجمد تا سقف ۴۰ تن سهمیه تخصیص یافته است.

برادری با اشاره به چگونگی توزیع این محصولات بین هیأت‌های مذهبی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده است توزیع این کالاها از طریق سازمان تبلیغات اسلامی صورت گیرد.

وی خاطرنشان‌کرد: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه «هشت شهریور» برای دریافت گوشت مرغ منجمد و سازمان تبلیغات برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

برادری گفت: توزیع این اقلام از امروز آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیأت‌های مذهبی و برپایی مجالس مذهبی قدمی برداشته باشیم.

وی تاکید کرد: با توجه به موجود مکفی اقلام اساسی امکان تأمین و تخصیص کالاهای مذکور به میزان مورد درخواست فراهم است و هیچ گونه کمبودی در بازار نخواهد بود.