قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۲۶

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۲۶

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۳ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۵ میلیون و ۱۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

 

در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار  تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۳ میلیون و ۵۱۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۱۵۶دلار است.

 

 در معاملات امروز (شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با افزایش نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۳ هزار و ۳۶۹ تومان و حواله دلار نیز به‌نرخ ۴۰ هزار و ۴۵۶ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۷ هزار و ۲۲۰ تومان و نرخ حواله یورو به ۴۴ هزار و ۴۸ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با افزایش نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۸۰۹ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۱۱ هزار و ۱۶ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: ‌‌شنبه ۲۶  اسفند ۱۳:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۵  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۷  میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۲۲  میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۳  میلیون و ۷۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۷۰۰ هزار

بروز رسانی: ‌‌شنبه ۲۶  اسفند ۱۳:۴۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۳ میلیون و ۱۲۰

مثقال طلا

۱۳ میلیون و ۵۱۵

انس طلا(دلار)

۲۱۵۶