قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۳ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۴ میلیون و ۶۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار  تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۳ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۱۵۹دلار است.

در معاملات امروز (چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۳ هزار و ۱۸۰ تومان و حواله دلار نیز به‌نرخ ۴۰ هزار و ۲۴۲ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۷ هزار و ۱۴۱ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۹۳۴ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۷۵۷ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۹۵۷ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه ۲۳  اسفند ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۴  میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۶  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۲۱ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۳  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۶۰۰ هزار

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه ۲۳  اسفند ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۳ میلیون و ۳۳

مثقال طلا

۱۳ میلیون و ۱۴۰

انس طلا(دلار)

۲۱۵۹