قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم۲ میلیون و ۹۸۸ تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۴ میلیون و۴۰۰ هزار تومان است.

 

در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۸۳دلار است.

 

در معاملات امروز (یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار  نیز به‌نرخ ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۲۱۷ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم  نیز با ثبات ۱۰ هزار و ۸۵۴ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه ۱۳  اسفند ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۲  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۴  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۹  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۲  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه ۱۳  اسفند ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۹۸۸ هزار

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۹۴۰

انس طلا(دلار)

۲۰۸۳