قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم۲ میلیون و ۹۹۴ تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۴ میلیون و۹۰۰ هزار تومان است.

 

در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۸۳دلار است.

 

در معاملات امروز (شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار  نیز به‌نرخ ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۴۹۱ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۱۸۱ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم  نیز با ثبات ۱۰ هزار و ۸۵۴ تومان است.

بروز رسانی: ‌شنبه ۱۲  اسفند ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۲  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۴  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۹  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۲  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۳۰۰ هزار

بروز رسانی: ‌شنبه ۱۲  اسفند ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۹۹۴ هزار

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۹۹۵ هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۸۳