زیرساخت‌های ارتباطی ‌برای‌ برگزاری انتخابات در خوزستان فراهم شده است

زیرساخت‌های ارتباطی ‌برای‌ برگزاری انتخابات در خوزستان فراهم شده است

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: آماده‌سازی زیرساخت‌ها و بسترهای مخابراتی، برای پایداری ارتباطات از جمله شبکه تلفن ثابت، همراه، دیتا و همچنین شبکه فیبر نوری در شعب اخذ رای ثابت و سیار انجام شده است. 

وی با اشاره به اهمیت زیرساخت‌های مخابراتی در روند برگزاری انتخابات افزود: با توجه به لزوم استفاده از بستر زیرساخت مخابراتی در زمان برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی، تمامی عوامل اجرایی از جمله قسمت‌های فنی و پشتیبانی از قبل فرایند برگزاری انتخابات تا پایان آن در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند. 

فلاح زاده بیان کرد: با تلاش همکاران و برنامه‌ریزی واحدهای فنی و شبکه، تمامی زیرساخت‌های مخابراتی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفندماه در استان خوزستان فراهم شده است و با تمهیدات صورت گرفته تمام شهرهای استان تحت پوشش شبکه دیتای مخابرات منطقه قرار دارند.

وی از تشکیل و استقرار اکیپ‌های فنی برای رفع هرگونه خرابی در صورت بروز مشکل در حوزه‌های انتخابیه در سراسر استان خبر داد و یادآور شد: آمادگی لازم برای رفع سریع مشکلات به منظور پایداری ارتباطات در روز انتخابات وجود دارد و وضعیت مخابراتی شهرستان‌های استان و حوزه‌های انتخابیه توسط مدیران و روسای مرتبط و اکیپ‌های فنی و عملیاتی از طریق مانیتورینگ به صورت لحظه‌ای رصد و پایش می‌شود. 

فلاح زاده با اشاره به آماده‌باش نیروهای مخابرات در مراکز روستایی و حضور در محل کار در زمان برگزاری انتخابات بیان کرد: ایمن‌سازی شبکه، افزایش پهنای باند و ظرفیت شبکه‌ها برای پاسخگویی به نیازهای انتخاباتی، تست پوشش دهی سامانه‌های مخابراتی در نقاط مختلف استان و سرویس‌های دستگاه‌های پاور تغذیه و برق و همچنین فراهم کردن شرایط لازم برای پوشش شعبه‌های اخذ رای اعم از شعبه‌های ثابت و سیار به شبکه‌های ارتباطی و مخابراتی از جمله برنامه‌های دیگر مخابرات منطقه خوزستان بوده است.

ایسنا: مدیر مخابرات منطقه خوزستان همچنین امروز ۱۰ اسفندماه با صدور پیامی از عموم هم استانی‌ها به ویژه همکاران و خانواده بزرگ عرصه ارتباطات و مخابرات برای حضور و شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

‌انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است و حضور حداکثری و هوشمندانه مردم در این صحنه ملی و سرنوشت‌ساز می‌تواند غبار یاس بر چهره استکبار و دشمنان قسم‌خورده ایران نشانده و قدرت جمهوری اسلامی ایران را در سطح جهان افزایش دهد.

در روز جمعه ۱۱ اسفندماه بار دیگر ثابت خواهیم کرد که ملت ما پای عهد خود با امام راحل و رهبر معظم انقلاب ایستاده است و به رغم همه مشکلات با امید به فردایی بهتر برای آبادی میهن ایران اسلامی در این انتخابات حضوری پرشور و هوشمندانه‌ای خواهیم داشت.

اینجانب از ملت و مردم شریف خوزستان به ویژه همکاران عرصه ارتباطات و مخابرات به همراه خانواده گرامی‌شان دعوت می‌کنم تا همچون گذشته با حضور پر شور خود و شرکت در این انتخابات بار دیگر حماسه‌ دشمن‌ شکنی را رقم بزنیم.

در پایان ضمن عرض خدا قوت و اعلام مراتب سپاس خود از تلاش‌های یکایک شما همکاران گرامی و متعهد در تامین زیرساخت‌ها و پوشش موثر ارتباطی، با امید و توکل به خداوند سبحان و همت شما عزیزان بتوانیم با ارائه ارتباطات مخابراتی امن و پایدار و همچنین با حضور خود در پای صندوق‌های رای این انتخابات را هر چه با شکوه‌تر برگزار کنیم.‌