دنیایی از خدمات در همراه بانک تجارت

دنیایی از خدمات در همراه بانک تجارت
مهر: به نقل از روابط‌عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت جدیدترین نسخه اپلیکیشن همراه‌بانک تجارت که با سیستم‌عامل اندروید سازگاری دارد رونمایی شد تا با ظاهری ساده و کاربرپسند علاوه بر ارائه خدمات متنوعی همچون دریافت و پرداخت گردش حساب بسته اینترنتی و شارژ سیمکارت خدمات خودرو مدیریت چک مدیریت اقساط دریافت شماره شبا و پرداخت قبوض امکانات متنوع دیگری را به‌سادگی در دسترس کاربران قرار دهد.

در نسخه جدید همراه بانک تجارت (ورژن ۴.۶.۵) امکانات مختلفی مانند دریافت پیام واریز و برداشت از طریق صندوق پیام فعال یا غیرفعال کردن صندوق پیام سرویس تغییر رمز ورود مشتری پس از ثبت‌نام ارتباط با ۱۵۵۴ حذف منوی مسدودی و ابطال چک در چکاد افزودن لوگو به پیش‌نمایش رسیدها نمایش امتیاز باشگاه مشتریان و ارائه سرویس سفر مشتری پس از ورود در دسترس کابران قرار گرفته است.

مشتریان بانک تجارت می‌توانند به‌سادگی و حتی بدون یکبار مراجعه به شعبه حساب خود را از طریق «باجت» بانک تجارت افتتاح کرده همراه بانک تجارت را به‌صورت کاملاً غیرحضوری نصب و راه‌اندازی کرده و کارت بانکی‌شان را در آدرس مورد نظر دریافت کنند.

کاربران و مشتریان بانک تجارت برای اطمینان از حفظ اطلاعات خود و جلوگیری از هر نوع سوءاستفاده می‌توانند این اپلیکیشن کاربردی را به‌صورت رایگان از سایت رسمی بانک تجارت به نشانی mobilebank.tejaratbank.ir دریافت کنند.