قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۵؛ ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۵؛ ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۹ دلار است.

 

 در معاملات امروز (یک‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با کاهش جزئی نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۱ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۳۴۱ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۶۷۱ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: یک‌شنبه ۱۵  بهمن ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۹  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۱  میلیون و ۸۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۵ میلیون و ۸۰۰ هزار

بروز رسانی: یک‌شنبه ۱۵  بهمن ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۷۶۶ 

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۹۸۵

انس طلا(دلار)

۲۰۳۹