قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۴؛ کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۴؛ کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۹ دلار است.

 

در معاملات امروز (شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۱ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۲۹۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۶۲۵ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: شنبه ۱۴  بهمن ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۰  میلیون و ۷۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۲  میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۶۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: شنبه ۱۴  بهمن ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۸۵۸

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۴۰۰

انس طلا(دلار)

۲۰۳۹