قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۱

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۱۱

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۹۳۸ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۸ دلار است.

در معاملات امروز (چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۲ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۵۴۱ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۸۵۵ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

قیمت دلار , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا , قیمت ارز ,

بروز رسانی: چهارشنبه ۱۱  بهمن ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۱  میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۳ میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸ میلیون و ۸۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۵۰ هزار

بروز رسانی: چهارشنبه ۱۱  بهمن ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۹۳۸ هزار

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۷۳۰ هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۳۸