قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۲ دلار است.

 

در معاملات امروز (دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۲ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۵۹۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۹۰۴ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: دوشنبه ۹  بهمن ۱۱:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۰  میلیون و ۷۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۳  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۲۵۰ هزار

بروز رسانی: دوشنبه ۹  بهمن ۱۱:۵۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۸۹۰  هزار

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۵۲۰  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۳۲