قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۷

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۷

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۲ میلیون و ۵۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۱۸ دلار است.

 

 در معاملات امروز (شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با کاهش جزئی نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۲ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۶۳۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۹۴۵ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: شنبه ۷  بهمن ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۰میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۳ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸ میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: شنبه ۷  بهمن ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۷۸۳ هزار

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۵۵ هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۱۸