قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۴

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۰ دلار است.

 

در معاملات امروز (چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۲ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۳ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۴۷۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۷۹۸ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۲ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: چهارشنبه ۴  بهمن ۱۲:۲۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۹  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۲  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون

بروز رسانی: چهارشنبه ۴  بهمن ۱۲:۲۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۷۴۷  هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۹۰۰  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۳۰