قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۱

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۰۱

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۷۳۶ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۰میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۲۹ دلار است.

 

در معاملات امروز (یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۲ تومان و نرخ حواله دلار هم با به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۳ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۸۲۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۱۶ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۲ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: یکشنبه ۱  بهمن ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۸  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۱  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۷  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۰  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون

بروز رسانی: یکشنبه ۱  بهمن ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۷۳۶  هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۸۵۵  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۲۹