قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۶

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۶

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۶۸۳ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۴۰ دلار است.

 

در معاملات امروز (سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و نرخ حواله دلار هم با کاهش جزئی با  نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۶ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۹۹۱ تومان و نرخ حواله یورو نیز با کاهش به ۴۳ هزار و ۲۷۰ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز با افزایش جزئی ۱۰ هزار و ۷۶۲ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: سه‌‌شنبه ۲۶  دی ۱۲:۳۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۸  میلیون و ۷۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۱  میلیون و ۷۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۱۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

 

بروز رسانی: سه‌‌شنبه ۲۶  دی ۱۲:۳۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۶۸۳  هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۶۲۵  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۴۰