توزیع ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در مناطق پربارش

توزیع ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در مناطق پربارش

مهر: به نقل از وزارت نفت جعفر سالاری‌نسب در این‌باره توضیح داد: افزون بر سوخت ذخیره‌سازی‌شده در تابستان تنها در روزهای ۲۳ ۲۴ و ۲۵ دی‌ماه با توجه به برودت هوای کشور و افزایش بارش‌ها در بسیاری از نقاط ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در مناطق شمال و شمال غرب کشور شامل اردبیل میاندوآب آذربایجان شرقی کردستان ارومیه گیلان زنجان همدان کرمانشاه و چالوس به‌صورت ویژه توزیع شده است.

وی تأکید کرد: ذخیره‌سازی سوخت زمستانی شامل نفت سفید و نفت‌گاز امسال نیز مانند سال‌های گذشته با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده از مردادماه در فروشندگی‌های روستایی سراسر کشور آغاز و تا پایان شهریورماه تکمیل شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان کرد: فرآورده‌های نفتی برخی مناطق کشور که با کاهش دمای هوا و بارش‌های بیشتری روبه‌رو بودند با وجود برف گیر بودن جاده‌ها و حمل‌ونقل سخت نفتکش‌ها به نحو احسن تأمین شده است.

سالاری‌نسب با تأکید بر کامل بودن مخازن جایگاه‌های عرضه سوخت در همه مناطق به‌ویژه مناطق سردسیر کشور گفت: خوشبختانه با وجود کاهش محسوس دما در روزهای گذشته به مشکلی برنخوردیم و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت وجود ندارد.