قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۵

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۵۷ دلار است.

 

در معاملات امروز (دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و نرخ حواله دلار هم با نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۹۶۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز با کاهش به ۴۳ هزار و ۲۵۰ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۳ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: دو‌شنبه ۲۵  دی ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۸  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۱  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۷  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۵ میلیون و ۹۰۰ هزار

بروز رسانی: دو‌شنبه ۲۵  دی ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۶۶۸هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۵۶۰  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۵۷