قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۴

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۴

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۲ میلیون تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۴۹ دلار است.

 

در معاملات امروز (یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و نرخ حواله دلار هم با نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۷ هزار و ۳۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز با کاهش به ۴۳ هزار و ۳۰۶ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۳ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۴  دی ۱۴:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۲ میلیون

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۴  دی ۱۴:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۶۷۷ هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۴۹