قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۰؛ سکه ۳۱ میلیونی شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۰/۲۰؛ سکه ۳۱ میلیونی شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۸ میلیون تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

 

 در بازار سبزه‌میدان قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۴۰۰هزار تومان ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی ۱۱ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۵ دلار است.

 

در معاملات امروز (چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و نرخ حواله دلار هم با کاهش جزئی با نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۹۳۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز با کاهش به ۴۳ هزار و ۲۲۱ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۳ تومان است.

قیمت دلار , قیمت ارز , بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه ۲۰  دی ۱۳:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۸  میلیون

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۱  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۷  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۲۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه ۲۰  دی ۱۳:۱۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۶۰۵  هزار

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۲۸۵  هزار

انس طلا(دلار)

۲۰۳۵