پیش بینی وضعیت بیت کوین در سال جدید میلادی

پیش بینی وضعیت بیت کوین در سال جدید میلادی

مهر: تأیید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین همانطور که توسط بلومبرگ با احتمال بالای ۹۰ درصد گزارش شده قرار است که انقلابی در نحوه تعامل سرمایه‌گذاران نهادی با ارزهای دیجیتال ایجاد کند. این مقررات راه را برای ایالات‌متحده هموار می‌کند و سرمایه‌گذاری شرکتی به‌طور بالقوه نقدینگی بازار را افزایش می‌دهد و پویایی معاملات ارزهای دیجیتال را تغییر خواهد داد.

پیش‌بینی‌ها در مورد قیمت بیت‌کوین به دنبال تأیید این صندوق‌ها متفاوت است. برآوردهای محافظه‌کارانه آن را بین ۴۲ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار قرار می‌دهد با این حال پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه‌تر نشان می‌دهد که این رقم به یک میلیون دلار افزایش می‌یابد. این پیش‌بینی‌ها هجوم مورد انتظار سرمایه نهادی و پویایی عرضه آتی ازجمله رویداد هاوینگ بیت‌کوین را در نظر گرفتند.

تأثیر بالقوه بازار صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین فراتر از حدس و گمان قیمت است. هجوم وجوه نهادی و افزایش پیش‌بینی‌شده نقدینگی بازار می‌تواند منجر به پذیرش و تثبیت بیشتر بیت‌کوین به‌عنوان طبقه‌ای از دارایی شود.

در حالی که این پیش‌بینی‌ها نگاه اجمالی هیجان‌انگیزی به آینده بالقوه بیت‌کوین ارائه می‌دهند اما بر پایه عوامل مختلفی ازجمله تصمیم‌های نظارتی و پویایی بازار هستند. بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل نوسانات خود شناخته می‌شود از سرمایه‌گذاران می‌خواهد که با احتیاط و تحقیقات آگاهانه به این تحولات نزدیک شوند.

به‌طور قابل توجهی تأیید پیش‌بینی‌شده صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین در ایالات‌متحده لحظه‌ای مهم برای صنعت ارزهای دیجیتال است که درها را به روی سرمایه‌گذاران نهادی باز می‌کند و به‌طور بالقوه پویایی بازار را تغییر می‌دهد. انتظار می‌رود تأثیر آن به‌طور قابل توجهی بر چشم‌انداز مالی تأثیر بگذارد و عصر جدیدی از سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را آغاز کند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۴ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰.۲۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۷ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶.۴۹ میلیارد دلار است که ۶.۴۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۲۶ میلیارد دلار است که ۱۵.۶۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۰.۰۷ میلیارد دلار است که ۸۶.۱۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.