بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار می رسد؟

بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار می رسد؟

مهر: به نقل از بلومبرگ رصد معاملات رمز ارز نشان می‌دهد که بیت‌کوین آماده شده است تا در بلندمدت به ارزش بی‌سابقه ۵۰۰ هزار دلار برسد. به نظر می‌رسد افزایش اخیر دارایی به بالای ۴۲ هزار دلار آغاز چرخه‌ای را نشان داده که می‌تواند این رالی صعودی را رهبری کند.

همانطور که در این گزارش آمده است رسیدن قیمت بیت‌کوین به بالای ۴۲ هزار دلار شروع ابر چرخه رمزنگاری جدید است که بزرگترین توکن جهان را به بالای ۵۰۰ هزار دلار می‌رساند.

سایر چهره‌های برجسته مالی در سال‌های گذشته نظرات صعودی گسترده‌ای ارائه کردند. سال گذشته مایک نووگراتز مدیرعامل و بنیان‌گذار گلکسی دیجیتال پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین طی پنج سال به ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید. اگرچه وی از موضع خود در این بازه زمانی عقب‌نشینی کرده است اما معتقد بود که ارز دیجیتال می‌تواند به سطوح فوق الذکر افزایش یابد.

به‌طور مشابه کتی وود مدیرعامل آرک اینوست نیز پیش‌بینی کرده بود که بیت‌کوین تا سال ۲۰۳۰ به ۱.۴ میلیون دلار خواهد رسید.

قابل ذکر است مت مالی استراتژیست ارشد بازار در شرکت میلر تاباک آنچه را که به اعتقاد وی کاتالیزور افزایش قیمت مداوم بیت‌کوین است را برجسته کرد. وی بیان کرد: استدلال می‌کنم که یکی از مهم‌ترین دلایلی که بیت‌کوین در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شدت افزایش یافت هجوم عظیم نقدینگی به سیستم به دلیل همه‌گیری بود.

بسیاری از چهره‌های برجسته در جامعه ارزهای دیجیتال معتقدند که انتظار برای تأیید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) به شدت بر درک بازار از بیت‌کوین تأثیر گذاشته است.