۳ هزار دستگاه موتورسیکلت گروه بهمن به شبکه پست ملحق خواهد شد

۳ هزار دستگاه موتورسیکلت گروه بهمن به شبکه پست ملحق خواهد شد

مهر: به نقل از گروه بهمن محمود لیائی در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه شرکت «ایران دوچرخ» با شرکت ملی پست در خصوص جزئیات آن گفت: پیرو همکاری‌های سابق با گروه بهمن بار دیگر توقیق شد تا در راستای تسهیل و نوسازی ناوگان توزیع مرسولات تفاهم نامه خرید سه هزار دستگاه موتور سیکلت منعقد شد که طی دو مرحله اجرا خواهد شد. بر همین اساس هزار دستگاه در مرحله اول تحویل شرکت ملی پست خواهد شد و در مرحله بعد دو هزار دستگاه موتورسیکلت‌ به ناوگان شرکت ملی پست ملحق می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست یادآور شد: شرکت ملی پست در مجموع خرید سه هزار دستگاه موتور سیکلت را با گروه بهمن را در دستور کار قرار داده است.

۳ هزار دستگاه موتورسیکلت گروه بهمن به شبکه پست ملحق خواهد شد

وی با تاکید بر اینکه از دیرباز با محصولات گروه بهمن آشنا و قراردادهای متعددی نیز با این مجموعه خودروسازی در توالی مختلف منعقد شده بود خاطرنشان کرد: ون اینرودز کامیون امپاور و کامیون فورس از جمله محصولاتی است که شرکت ملی پست جهت انجام فعالیت روزانه‌اش از آنها استفاده می‌کند.

مهرماه سال جاری نیز طی مراسمی ۸۳ دستگاه خودرو از انواع محصولات گروه بهمن به ناوگان شرکت ملی پست پیوست این خودروها شامل ون باری اینرودز کامیون فورس ۸ تن و کامیون امپاور BD۳۰۰ بود.