۳۸۰۰ واحد مسکونی تحویل نیازمندان کشور می‌شود

۳۸۰۰ واحد مسکونی تحویل نیازمندان کشور می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد خاکی پور غروب جمعه در حاشیه بازدید از مسکن مهر شهر سمنان ضمن بیان اینکه تلاش شد تا با بهره‌گیری از ظرفیت خیران و نیکوکاران برای نیازمندان جامعه سرپناه مناسب تهیه کنیم، ابراز داشت: وجود همین خیران مسکن ساز می‌تواند به تسریع ساخت و تحویل پروژه‌های مسکن کمک کند.

وی ضمن بیان اینکه تاکنون با همت همین خیران طی شش ماهه نخست سال جاری یک هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی به نیازمندان تحویل داده شده است، افزود: ساخت این مسکن‌ها به کمک خیران آغاز و امیدواریم به زودی شاهد اتمام تمام این پروژه‌ها باشیم.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن ساز کشور بابیان اینکه تاکنون نیز با استفاده از ظرفیت خیران بالغ بر ۴۵ هزار واحد مسکونی ساخته و به متقاضیان تحویل داده شده است، ابراز داشت: از نیکوکاران و خیران درخواست داریم تا با حضور در این بخش بتوانند در تهیه سرپناه و مسکن، نیازمندان یاری دهند.

خاکی پور با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته سه هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی تا پایان سال جاری به نیازمندان تحویل داده می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه ساخت مسکن برای نیازمندان روند مطلوبی دارد.

وی ضمن بیان اینکه در استان سمنان نیز ۲۲۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در دست ساخت است، افزود: وجود همین خیران مسکن ساز می‌تواند به تسریع ساخت و تحویل پروژه‌های مسکن کمک کند.

منبع: مهر