قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۶/۰۸

  • ۱۴۰۲-۰۶-۱۰
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۶/۰۸

اقتصاد کلان: هم‌اکنون در بازار آزادکلان: قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۳۶ هزار تومانکلان: قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

 

 

 در بازار سبزه‌میدانکلان: قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۵۰ هزار تومانکلان: ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار  تومان و سکه یک‌گرمی ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلیکلان: ۱۰ میلیون و ۱۲۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۳۹ دلار است.

 

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایرانکلان: قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه ۸ شهریورماه) با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۴۱ هزار و ۲۹۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۳۷ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاریکلان: نرخ اسکناس یورو با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۴ هزار و ۷۹۹ تومانکلان: و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۷۲۶ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلاکلان: نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۴۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۲۱ تومان اعلام شده است.

منبع: تسنیم